İletişim / Ulaşım

BEYOĞLU GÖZ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ GÜMÜŞSUYU EK HİZMET BİNASI  ADRES ve ULAŞIM  :


Adres : Gümüşsuyu, İnönü Cd. No:61, 34437 Beyoğlu/İstanbul (Eski Gümüşsuyu Askeri Hastanesi)

İSTANBUL BEYOĞLU GÖZ EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANEMİZE (ANA BİNA) ADRES ve ULAŞIM
  :Adres : Bereketzade Mahallesi Bereketzade Camii Sokak NO:8 Beyoğlu/İstanbul  (Hastanemiz Galata Kulesine 50 m. mesafededir.)

Telefon : (0212) 251 59 00
Fax       : (0212) 245 09 48


DETAYLI ULAŞIM BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ .. 


Ulaşım :

Metro  ;
Hastanemize metro yoluyla ulaşmak için M2 Yenikapı - Hacıosman hattını kullanabilirsiniz. Şişhane metro durağında indikten sonra Galata Kulesi istikametinde ilerleyiniz.

Tramvay ;
T1 Kabataş-Bağcılar tramvay hattını kullanabilirsiniz. Karaköy durağında indikten sonra Galata Kulesi istikametinde ilerleyiniz.

Otobüs ;
Karaköy durağından geçen otobüslerle ulaşım mümkün.
Eminönü yönünden gelecek olanlar için Eminönü durağında indikten sonra Galata Köprüsü üzerinden Karaköy yönünde ilerleyin. Galata Kulesi istikametine yönelin.


TEPEBAŞI SEMT POLİKLİNİĞİ :

Adresİstiklal Mahallesi, Meşrutiyet Cad. No:73, 34430 Beyoğlu/İstanbul

Telefon : (0212) 251 69 10


Polikliniğimiz İstiklal Caddesinin yan sokağında bulunmaktadır.Taksim yönünde gelen otobüs , minibüs ve dolmuşlarla ulaşım sağlayabileceğiniz gibi M2 Yenikapı - Hacıosman metro hattı kullanılarak da ulaşım sağlanabilir.
Metro hattını kullanacak olan hastalarımız Şişhane durağında indikten sonra Taksim yönüne ilerleyerek ulaşım sağlayabilirler. 
Karaköy yönünden gelecek olan hastalarımız Karaköy-Taksim Tünel tramvayını kullanarak İstiklal caddesi üzerinden ulaşım sağlayabilirler.